Ücretsiz Dene

MuhasebePos paket ücretleri sadece tek sefer ödenir. Mükelleflere böyle muhteşem imkan sağlarken her şeyin dahil olduğu Premium paketi öneririz. Çünkü mükelleflere hem taksitli ödeme seçeneği hem de SMS ile ödeme ayrıcalıkları sunarsınız. Mükellefleriniz SMS içindeki güvenli ödeme linkine tıkladığında muhasebe web sitenizin kendisine ait müşteri paneline hiç şifre girmeden otomatik olarak giriş yapacak ve hemen online kredi kartı ile ödeme sayfası karşısına çıkacaktır. Oradan ister tek çekim isterse taksit seçenekleri ile ödemesini size yapacaktır. Sadece Premium Pos Paketinde var olan taksitli ödeme ve SMS ile ödeme seçenekleri sayesinde tahsilatlarınızı çok daha hızlı ve kolay yaptırabilirsiniz.

Ortalama 3 iş gününde kullanıma hazır hale gelmektedir.

Türkiye'deki tüm bankaların kredi kartı ile tahsilat ödemesi alabilirsiniz.

Evet, Türkiye'deki tüm bankaların bankamatik kartları ile de tahsilat ödemesi alabilirsiniz.

20 bankanın kredi kartına taksitli ödeme yapma imkanı vardır.

Siz hiç bir işlem yapmayacaksınız. Mükellef kredi kartı ile ödeme yaptığında MuhasebePOS anında otomatik olarak mükellefin borcundan ödediği tutarı düşecek ve tahsilatlar bölümüne işleyecek. Tüm işlemleri hesap hareketlerinde size ve mükellefe 7/24 online sunacak.

MuhasebePOS ile birlikte sizin adınıza muhasebe web sitesini hediye ediyoruz. Yani hem web siteniz olacak, hem cari modülünüz, hem de muhasebe pos sisteminiz. Web siteniz varsa ve onu kullanmak istiyorsanız onun için de alternatif kullanma seçeneklerimiz mevcuttur.

MuhasebePOS alarak; tek bir sözleşme ile tüm bankaların hem bankamatik kartları hem de kredi kartları ile tahsilat alabileceksiniz. Hiç bir banka ile anlaşma yapmanıza ve sanal pos ücretleri ödemenize gerek yoktur.

MuhasebePOS alarak; muhasebe ücretleri için 20 bankanın kredi kartına taksitli ödeme imkanı sunabilirsiniz. Hiç bir banka ile anlaşma yapmanıza ve sanal pos ücretleri ödemenize gerek yoktur.

Muhasebe POS, Bankacılık Denetleme Kurumu (BDDDK) lisansı ve iznine sahip ödeme kuruluşunun entagratörü olarak yasal olarak bu hizmeti sunabilmektedir. Tek bir anlaşma ile tüm bankaların kredi kartı ile ödeme alıp taksit imkanı sunabilirsiniz.

Bugün 23:59'a kadar kredi kartı ile yapılan tüm tahsilat ödemeleri saat 12:00 civarı banka hesabınıza yatırılır. Türkiye'nin en hızlı ödeme süresi MuhasebePOS'da.

Mükellef 9 taksit ile ödemenizi yapacak ve bankaya ödemesini 9 ayda 9 taksit ile yapacak. Ancak size taksitlerin tamamı 24 saat sonra banka hesabına yatırılır. Yani siz paranızın tamamını 9 ayda değil sadece 24 saat sonra alırsınız. Türkiye'nin en hızlı ödeme süresi MuhasebePOS'da.

Bu tamamen size kalmış. İster taksitli pos oranlarının tamamını mükellefe yansıtabilir, ister kendinize yansıtabilir, isterseniz yarı yarıya (%50, %50) yansıtablirsiniz. Panelden istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz.

Hayır, mükellef ödemesini yaparken isterse taksitli seçim yapabilir ve taksit maliyetini kendi öder. Ödeyeceği taksit komisyon tutarı kesinlikle alacağınızdan düşmez.

Kesinti oranını sizden değil, mükellefden karşılar. Üstelik sadece %1,85'dir. Şuan sanal pos'da ertesi gün ödemede Türkiye'nin açık ara en düşük kesinti oranıdır. Not: Kesinti oranını isterseniz kendinizde karşılayabilirsiniz. Panelde kesintinin kime yansıtılacağını seçebilirsiniz.