MuhasebePOS Kullanan Gerçek Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumlarına Aşağıdan Bakabilirsiniz.
Ayrıca 1.950 Referanstan Bazılarına Bakmak İsterseniz Buraya Tıklayın

MUHASEBE POS. bize mükellefimizin büromuza kadar gelmeden kendi bilgisayarı ile k.kartı ile ödeme yapma olanağı sağladı.Bu sayede mükellefimiz oturduğu yerden ödeme yaptı bizde oturduğumuz yerden muhasebe tahsilatı. Alış veriş yaparken ki kolaylığı bizim de kullanıyor olmamız çok güzel düşünüp tasarlayanlar ve emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

MEHMET ÖNDER KELEK

MEHMET ÖNDER KELEKKonya Mali Müşavirler Odası Etik Kurulu Başkan Yardımcısı

Muhasebe pos ilk aldığımdan beri müşterilerden alamadığım paraların tahsilatında %80 artış oldu. Muhasebe cari otomatik muhasebe ücreti tahakkuku sayesinde zaman kazandım.

MEHMET MESTAN

MEHMET MESTANMali Müşavir

Bu uygulama sayesinde carileri çok kolay takip ediyorum. Tahsilat konusunda tahsilinde zorlandığım bir çok müşterimden imkansız denilen tahsilatları yaptım. Maliyet fayda açısından değerlendirildiğinde çok çok faydalı bir uygulama.

YÜKSEL KAYA

YÜKSEL KAYAMali Müşavir

Muhasebe Pos Programlarını Kullanmaya başladıktan Sonra Tahsilat Oranlarımızda Büyük Bir Artışın Yanında Mükelleflerimize'de Büyük Bir Kolaylık Sağlamıştır. Hem Mükelleflerimize İsterlerse Taksit İmkanının Yanında Hesaplarını takip etme ve Kolaylıkla ödeme imkanı sunulmuş olup Müşterilerimizden'de bu bağlamda güzel tepkiler alınmıştır. Programdan Memnun Kalmakla Birlikte Tahsilatlarımızın ertesi günü hesabımıza geçmesi'de Biz Meslek Mensupları açısından büyük bir fayda sağlamıştır.

YALÇIN TERZİ

YALÇIN TERZİMali Müşavir

100 tane müşteriye tüm ödeme bilgilerini göndermek sadece 30 saniye sürüyor. Daha ne olsun. Teşekkürler

YUNUS TOPCU

YUNUS TOPCUMali Müşavir

Tahsilat yapmanın zor olduğu bir dönemde muhasebepos sayesinde kredi kartı ile tahsilat yapabiliyoruz.Bu tahsilatların muhasebecari modülünde müşterinin cari hesabına işlemesi ayrıca bir kolaylık. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

DOĞAN ÜNVER

DOĞAN ÜNVERMali Müşavir

Muhasebe pos muhasebe ücreti tahsili için büyük kolaylık sağlıyor. Cep telefonuyla seyyar pos makinası gibi de kullanabiliyoruz.

TOLGA YÜCEL

TOLGA YÜCELMali Müşavir

Kredi kartı ile tahsilatlarım hızlandı. Otomatik ödeme talimatı çok iyi. Ayrıca her yerden hesabımı takip edebilmem gerçekten çok güzel.

MEHMET ÇELİK

MEHMET ÇELİKMali Müşavir

Başka cari program aramanıza gerek yok. Tam uygulamalı ve herkesin kafasının rahat olduğu, tahsilatlarınızın ve alacaklarınızın net ve kolay yönetimi.

EMRE YILMAZ

EMRE YILMAZMali Müşavir

Tahsilat ödemesi almamızda bize ve mükelleflerimize büyük kolaylık sağlıyor. Emek ve zamandan büyük tasarruf ediyoruz.

TAHSİN BAŞ

TAHSİN BAŞMali Müşavir

Ödeme kolaylığı ve ödeme takibini kolaylaştırıyor. Mükellefler için ise hem farklılık hem de kartla ödeme imkanı sağlıyor.

OSMAN KAZAN

OSMAN KAZANMali Müşavir

Tahsilatların anında hesaplara geçmesi büyük fayda sağlıyor. Muhasebe cari müşteri hesapları takibinde bir devrimdir.

SAMETTİN SAVAŞ

SAMETTİN SAVAŞMali Müşavir

İlk olarak mükelleflerimizin önüne koyduğumuz bir seçenek bu bir artı. Tahsil edemediğimiz muhasebe ücretlerini tahsilatında sağladığı kolaylık bir diğer iyi yönü. Mükellefimiz uzakta olsa bize telefonla irtibata geçip ödeme alabilmemiz, en güzel özelliklerinden bir tanesi.

KEMAL BURAK ALTIGÖZ

KEMAL BURAK ALTIGÖZMali Müşavir

Tahsilatlarımızı hızlandırdı, çok büyük yenilik getirdi. Aynı zamanda zamandan tasarruf etmemi sağladı. Bence SMMM'ler için bulunmaz bir fırsat. Yapanların ellerine sağlık. Teşekkürler.

GÖKHAN ERGİN

GÖKHAN ERGİNMali Müşavir

Muhasebe Cari tarafı bence çok kıymetli. Hesapları kolayca takip edebilme yetisi sayesinde anlık olarak resmin bütününü görebiliyoruz. Bu sayede uzun süredir ödeme istemediğimiz/alamadığımız şirketlere ödeme konunda daha fazla yönelebiliyoruz. Bunun için çok teşekkürler.

ŞAHİN TUHAN - İrden Mali Danışmanlık

ŞAHİN TUHAN - İrden Mali DanışmanlıkMali Müşavir

Artık mükelleflere gönderdiğimiz bilgilendirmeleri daha kurumsal ve daha pratik hale getirmesi çok iyi oldu. Teşekkür ederim.

ÖMER SAİD ARSLAN

ÖMER SAİD ARSLAN Mali Müşavir

Öncelikle sistemden memnunum. Tahsilât sıkıntıları yaşadığımız müşterilerden tahsilat yaptık.

SAVAŞ ÖNCÜ

SAVAŞ ÖNCÜMali Müşavir

MuhasebePOS firmalara ödeme hatırlatması yanında anında tahsilat imkanı sağlıyor. Hem MuhasebeCARİ hem de MuhasebePOS kullanımı tahsilatlarımıza hız kazandırıyor.

KENAN ÖZDEMİR

KENAN ÖZDEMİRMali Müşavir

Sanal pos olarak hızlı ve kolay ödeme seçenekleri ile komisyon oranlarındaki avantajlar tarafımıza fayda ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Muhasebe pos sayesinde firmalarımız daha hızlı bir şekilde bilgi ve belgelerine ulaşarak hata ve olumsuzlukla karşılaşmamaktadırlar. Memnuniyetimizi belirtiyoruz.

BAYRAM SANLI

BAYRAM SANLIMali Müşavir

İstediğim her yerden ben veya müşterim istediğim gibi tahsilat yapabiliyorum. Tahsilatlarımı daha kolay ve sistematik olarak takip edebiliyorum. Ayrıca komisyon tutarlarını da müşterime yansıttığım için tahsilatlarımda ekstra maliyete katlanmamış oluyorum.

Habil İŞLER

Habil İŞLERMali Müşavir

Borç alacak takibini ayrı programda yapmıyoruz ve her ay otomatik ücreti tahakkuk ettiriyor bu güzel. Ayrıca nakit ya da kart ile işlem yapıldığında mükellefe hesabını otomatik gönderebiliyoruz. Mükellef de şeffaf bir şekilde takip ediyor. Biz rahat ettik önceden defterlere yazıp kısa mesajla yada arayarak bildiriyorduk ve ha bire mükellefle mutabık olmaya çalışıyorduk şimdi kendi web sitemizden istediği zaman takip edebiliyor.

GÜLŞEN ÖZMIHÇI

GÜLŞEN ÖZMIHÇIMali Müşavir

Muhasebe pos ve Muhasebe cari modülleri sayesinde cari hesap ve nakit akışımızı kolaylıkla takip edip, mükelleflerimizin büyük bir kısmına mailorder düzenleyip otomatik çekim sistemi ile tahsilat yükünden ve zaman kaybından kurtulmamıza vesile olan Pratik Yazılım ailesine Teşekkür Ediyoruz...

M. RIDVAN DEĞERLİ

M. RIDVAN DEĞERLİMali Müşavir

Muhasebe Posla çekim yaptığımızda otomatik hesaba geçiyor ve mükellef de aynı anda hesabını açınca cariden görebiliyor. Bu online sistem bize prestij ve zaman kazandırdı.

VOLKAN ÖZMIHÇI

VOLKAN ÖZMIHÇIMali Müşavir

Muhasebe cariyi aktif olarak kullanmaktayım. Özellikle isteğe bağlı olarak hem whatsapp hem de mail olarak bakiye bilgilendirmesi yapmak çok işime yaradı. Son derece kullanışlı.

BEKİR BAKIŞ

BEKİR BAKIŞMali Müşavir

20 yılı aşkın muhasebe işi ile uğraşan, muhasebe programları ve bilgisayar yazılımlarını fazlasıyla kullanan test eden biri olarak söylüyorum: İşine ve işyerine profesyonellik katmak isteyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir sistem. Bir mali müşavirin hayal ettiği tüm işlerini yapacağı ve takip edebileceği, hem kendisi için hem de mükellefleri için... Kesinlikle PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ!!!

İLYAS ÇİFTÇİOĞLU

İLYAS ÇİFTÇİOĞLUMuhasebe Sorumlusu

Çok kullanışlı ve faydalı bir program. Teşekkür ederim.

MUSTAFA KARAARSLAN

MUSTAFA KARAARSLANMali Müşavir

Mükellef ile ödeme diyaloğumu azalttı, ödeme alma hızımı çok arttırdı.

BÜLENT TANRIVERDİ

BÜLENT TANRIVERDİMali Müşavir

Müşterilerimden alamadığım tahsilatı hızlı ve kolayca yapma imkanı getirdi. Ayrıca ödemeleri otomatik olarak takip ve bildirim yapıyor.

MEHMET SELİM BAŞAK

MEHMET SELİM BAŞAKMali Müşavir

Muhasebe POS, her büroda olması gereken tahsilatı kolaylaştıran olmazsa olmazımız durumundaki bir sistem, her zaman düşünüp olmasını beklediğimiz bir sistem çokda başarılı ve sürekli kendini geliştiriyor, Muhasebe CARİ ise firmaların güncel borçlarını anında takip edebildiği her ay otomatik borçlandırma yapabilen, çok kullanışlı bir cari program.

CEMAL ÖZDEMİR

CEMAL ÖZDEMİRMali Müşavir

En beğendiğim kolaylıkları: 1- Hesaplara her yerden ulaşabilme imkanı 2- mükelleflere karşı şeffaf ücret ve tahsilat bilgisi 3-watsap ile bildirim yapılabilmesi faydası ve kolaylıkları.

RIFAT SADE

RIFAT SADE Mali Müşavir

Öncelikle her ay müşteriye kağıt ortamında ve çeşitli enstrümanlar ile cari bakiye bildirimi ve detayları anlatmaktan kurtulduk. Hem online olarak görülebilir bir sistem , hemde dileyen kişiye açıklamalı ekstre yollama imkanı sağlamıştır. Kredi kartlı tahsilâtlarımızın 1 gün içerisinde hesaplarımıza aktarılması da ayrıca bir rahatlık ve güven olgusu oluşturmaktadır. Muhasbepos ve muhasebecari kullanmaktan son derece memnunum.

DOĞAN ORUÇ

DOĞAN ORUÇ Mali Müşavir

Pratik Yazılım ile 8 yıldır çalışıyoruz. Zor ödeme aldığım müşteri̇leri̇me seçenek sunduğum i̇çi̇n tahsi̇lat yapabi̇ldi̇m. Büyük kolaylık sağladı. Teşekkür edi̇yorum ve bi̇zi̇m meslekten herkese sunduğunuz kolaylıklardan yararlanmalarını tavsi̇ye edi̇yorum.

DOĞAN ÇAĞLAR

DOĞAN ÇAĞLARMali Müşavir

Tüm meslektaşlara öneriyorum çünkü tahsilat sorununu ve ödeme takip işlemlerini çok şükür çözdük bu program sayesinde.

ŞAHİN RESUL ÇUKUROVA

ŞAHİN RESUL ÇUKUROVAMersin SMMM Odası Haksız Rekabet Kurulu Üyesi

Muhasebe POS ile tahsilat yapamadığım müşterilerden tahsilat yapabiliyorum. Kullanımı gayet kolay ve güvenilir. BDDK tarafından yetkilendirilmiş ödeme kuruluşu aracılığı ile tahsilat yapılıyor. Tahsilatlar ertesi gün hesabımda. Muhasebe cari ile de alacak takip çok kolay. Müşteriler de cari hesabı panelden görebiliyor. Pratik Yazılım'a sonsuz teşekkürler.

AHMET FARUK ÖZDEMİR

AHMET FARUK ÖZDEMİRMali Müşavir

Kısacası eli̇m ayağım oldu. Herkese şi̇freleri̇ni̇ veri̇nce sadece ödeyen ödemeyenleri̇ kontrol edi̇yorum. Bahane edenlerede muhasebe pos var artık di̇yorum. Tahsi̇lat ve ödemelerin takibi konusunda çok ci̇ddi̇ derecede rahatladım. Ayrıca kart saklama ve belirttiğim tarihte otomatik olarak karttan ödeme çekme bölümleri̇ni̇ de akti̇f kullanıyorum.

SEZGİN ÖZTÜRK

SEZGİN ÖZTÜRKMali Müşavir

Düzenli olarak müşterilerimize ekstre gönderiyoruz. Kolay ve pratik. Ödemelerimiz bu sayede daha düzenli oluyor.

ENGİN SULAR

ENGİN SULAR

Muhasebe pos; özellikle muhasebe ücretini almakta zorlandığımız bazı kişilerden tahsilatta faydası oluyor. Muhasebe cari, biz bir şey söylemeden mükelleflerimiz borçlarını görüyor ve kafalarında soru işareti olmadan cari hesaplarını takip ediyorlar.

CELAL İPEK

CELAL İPEKMali Müşavir

Muhasebe pos sistemini yaklaşık 10 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. Ödeme almak için hiç telefon etmeden ödeme aldığım müşterilerim mevcut.

MURAT TATAR

MURAT TATARMali Müşavir

Çok kazançlı ve güzel program.

OSMAN KÖSE

OSMAN KÖSEMali Müşavir

Tahsilat sorunumuzu çözmede ve takip etmede çok faydası oldu. Emeklerinize teşekkür ederiz.

BLK SİSTEM SMMM A.Ş.

BLK SİSTEM SMMM A.Ş.Mali Müşavir

Malum Ekonomik sebeplere bağlı olarak ve tüm meslektaşlarımızın ortak sorunu konusunda çok başarılı bulduğum bir tahsilat yöntemi. Ödeme yapmak istemeyenlerin bahanelerini yok denecek kadar azaltan bir uygulama. Zira, tüketim için neredeyse her insan ve iş insanı şüphesiz kredi kartı kullanmaktadır. Tebrikler ...

SAVAŞ KONCA

SAVAŞ KONCAMali Müşavir

Kullanımı kolay ve gerçekten çok faydalı. Nakit param yok diyen mükelleflere bahane bırakmıyor. Alacak tutarlarımız için her karta uygun oranlarla taksit seçenekleri sunmak ve paranın tamamını tek seferde ertesi gün almakta güzel.

MEHMET OĞUR ÇETİNER

MEHMET OĞUR ÇETİNERMali Müşavir

Tahsilatı kolaylaştıran mükemmel bi sistem. Komisyon oranları da çok makul. Bankaların aldığı rakamları düşününce kesinlikle tercih ederim. Kaldı ki internet üzerinden tüm müşteriler için kolay bir ödeme aracı. Para ise hemen ertesi gün hesabınızda. Meslektaşlarıma kesinlikle öneririm.

HARUN BEĞENDİ

HARUN BEĞENDİMali Müşavir

Öncelikle emeği geçen ve bu programı geliştiren herkese teşekkür ediyorum. Muhasebe pos tahsilat hızımı çok büyük bir ölçüde arttırdı. Muhasebe cari ise müşterilerime ödemelerini hatırlatmada ve takibinde büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca mükelleflerde tüm hesap detaylarını panelden takip ediyor.

GÖKAY GÜL - TGF MALİ MÜŞAVİRLİK

GÖKAY GÜL - TGF MALİ MÜŞAVİRLİKMali Müşavir